HAKKIMIZDA

Giorgio Rotti İstanbul'da deri giyim imalat sektöründeki lider şirketlerden biridir.

Şirketimiz 1986 yılında Yusuf Düzenli ve Mustafa Şenocak tarafından kurulmuştur ve o kuruluşundan beri deri, koyun derisi, kürk ve egzotik derilerden ceket, kaban, yelek, etek, pantolon, elbise, mont gibi her türlü giysi imalatı ile işini büyütmüştür.

Giorgio Rotti modern, özel makineler ile ayda 30,000'in üzerinde parça üretimi ile tüm üretim işlerini kendi fabrikasında yapmaktadır. Tesisimiz ve showroom'umuz İstanbul Atatürk Yeşilköy Havalimanı'na yaklaşık 20 dakika mesafede bulunan Zeytinburnu'ndadır.

Trendleri yakından takip ediyoruz ve İlkbahar/Yaz ve Sonbahar/Kış için kendi koleksiyonumuzu hazırlıyoruz. Kendi koleksiyonlarımız ile Russia CPM, Leshow, IDF, ShangaiChic, Kazakistan Cat Expo FashionCentral Asia, Magic Show Las Vegas, Canada Style Lab, Chicago ILOE fuarlarına katılıyoruz.

İhracat odaklı koleksiyon ve üretim hattı sayesinde, tüm dünyadan markalar ile çalışabilmekteyiz. Bu da bize üretimde büyük bir deneyim ve teknik bilgi ve stil, tasarım, malzeme ve süsleme alanında en son trendleri takip edebilme yeterliliği kazandırmaktadır.

Güçlü noktalarımızdan biri de aynı zamanda İstanbul Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliği (İDMİB) Başkanı olan ortağımız Mustafa Şenocak'ın sahibi olduğu kendi tabakhanemize sahip olmamızdır. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ürünlerimizi en kısa örnekleme süresinde ve en iyi fiyatları vererek sunmaktayız… Tabakhane showroom'umuz , tasarım ekibimizin müşterilerimize hızlı hizmet sunma, renk ve kaliteye karar vermelerine yardımcı olmak için ana tesisimizin yanındadır.

Tüm sorularınıza cevap vermekten memnuniyet duyacağız. Daha fazla bilgi almak ya da şirketimiz ile geliştirmek istediğiniz projeler için lütfen bizimle irtibata geçin.

Saygılarımızla
Giorgio Rotti